PLAN PIELĘGNACJI PIERSI

Czy wiesz, że piersi można ujędrnić prostymi zabiegami kosmetycznymi, które sama wykonasz w domu?? Rozpocznij z nami PLAN PIELĘGNACJI BIUSTU. Wprowadź PLAN do swojego rozkładu dnia i obserwuj zachodzące zmiany.

  1. UJĘDRNIENIE

Najprostszym sposobem ujędrnienia piersi jest codzienne stosowanie masażu wodnego. Taki zabieg wspomoże cyrkulację krwi w obrębie skóry piersi i korzystnie wpłynie na ich jędrność. Polewaj piersi naprzemiennie ciepłą i zimną wodą. Masaż wodny zacznij od miejsca pod piersiami i kolistymi ruchami stopniowo kieruj się w górę aż do dekoltu. Pamiętaj, aby omijać brodawki. Zakończ wszystko zimnym strumieniem wody.

  1. MASAŻ RĘKAWICĄ

Podczas kąpieli użyj rękawicy do masażu. Piersi są bardzo delikatne, ale odpowiednia technika masażu może je skutecznie podnieść.

Masaż rękawicą zacznij od pachy, następnie kieruj się do spodu piersi, aby górą wrócić w kierunku pachy. Pamiętaj, że podczas masażu piersi należy omijać delikatne brodawki.

  1. PEELING

Wykonuj peeling piersi raz w miesiącu, nie częściej ponieważ łatwo można podrażnić skórę w tym obszarze. Nakładając preparat na piersi omijając brodawki sutkowe.

  1. KREM DO PIERSI

Sprzymierzeńcami twojego biustu są kremy nawilżające i ujędrniające. Warto poszukać preparatu, który zawiera m.in. witaminy A i E, algi morskie, oleje roślinne, zieloną herbatę i wyciąg ze skrzypu polnego. Tego typu krem odżywi i napręży skórę twoich piersi.

Krem nawilżający lub ujędrniający nakładaj prostymi ruchami, kierując się do góry.

  1. MASECZKA NA PIERSI

Raz w tygodniu sama przygotuj maseczkę, która zregeneruje skórę piersi, a także pozwoli zrelaksować się całemu ciału. Oto przepis na maseczkę z zielonej pietruszki.

Składniki: 5 łyżek twarogu; garść natki

Sposób przygotowania: Wymieszaj pokrojoną pietruszkę z twarożkiem. Tak przyrządzoną maseczkę połóż na piersiach na 30 minut.

Femme - Crme sur la poitrine